Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Number
pl: Liczba

en: Amount
pl: Ilość

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Existing nodes
pl: Istniejące węzły

en: Script
pl: Skrypt

en: Munin Plugin
pl: Wtyczka Munin

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Information about the users on your site.
pl: Informacje o użytkownikcah na twojej stronie.

en: Currently logged in user
pl: Obecnie zalogowany użytkownik

en: New users
pl: Nowi użytkownicy

en: Content statistics
pl: Statystyki zawartości

en: Number of existing nodes on this site.
pl: Liczba istniejących węzłów na tej stronie.

en: Existing comments
pl: Istniejące komentarze

en: Number of existing comments on this site.
pl: Liczba istniejących komentarzy na tej stronie.

en: New nodes
pl: Nowe węzły

en: Number of new nodes on this site.
pl: Liczba nowych węzłów na tej stronie.

en: New Comments
pl: Nowe komentarze

en: Number of new comments on this site.
pl: Liczba nowych komentarzy na tej stronie.

en: Munin API
pl: API Munin

en: Munin Default Plugins
pl: Domyślne wtyczki Munin

en: Milliseconds
pl: Milisekundy

en: Configure Munin plugin
pl: Konfiguruj wtyczkę Munin

en: Generate Munin plugin
pl: Generuj wtyczkę Munin

en: Enable or disable plugins.
pl: Włączaj lub wyłączaj wtyczki.
