Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Number
pt: Número

en: Amount
pt: Quantia

en: Plugins
pt: Extensões

en: User information
pt: Informação do utilizador

en: New users
pt: Novos utilizadores

en: Content statistics
pt: Estatísticas de conteúdo

en: Generate Munin plugin
pt: Gerar plugin do Munin.

en: Enable or disable plugins.
pt: Ativar ou desativar plugins.
