Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Number
ru: Число

en: Amount
ru: Сумма

en: Plugins
ru: Плагины

en: Script
ru: Сценарий

en: User information
ru: Информация о пользователе

en: New users
ru: Новые пользователи

en: Content statistics
ru: Статистика содержимого

en: New nodes
ru: Новые материалы

en: Milliseconds
ru: Миллисекунд
