Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Number
ca: Número

en: Amount
ca: Import

en: Plugins
ca: Connectors

en: New users
ca: Nous usuaris

en: Content statistics
ca: Estadístiques del contingut
