Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Number
tr: Sayı

en: Amount
tr: Miktar

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: New users
tr: Yeni kullanıcı

en: Content statistics
tr: İçerik istatistikleri
