Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Number
uk: Число

en: Amount
uk: Величина

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Script
uk: Сценарій

en: User information
uk: Інформація про користувача

en: New users
uk: Нові користувачі

en: Content statistics
uk: Статистика матеріалів

en: Milliseconds
uk: Мілісекунди
