Mutual Credit (all releases) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Help
am: እርዳታ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Direction
am: አቅጣጫ
