Mutual Credit (all releases) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Edit
ar: حرر

en: Date
ar: التاريخ

en: Link
ar: رابط

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Help
ar: المساعدة

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: حَدِّث

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: The username %name does not exist.
ar: لا وجود للمستخدم %name.

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Created
ar: أُنشئ

en: Roles
ar: الأدوار

en: Count
ar: العدد

en: Method
ar: الطريقة

en: Workflow
ar: سير العمل

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Finished
ar: اكتمل

en: Direction
ar: الاتجاه

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.
