Mutual Credit (all releases) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Help
ast: Aida

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: n/a
ast: n/d

en: Created
ast: Fechu

en: Count
ast: Cuenta

en: Method
ast: Métodu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Permissions
ast: Permisos

en: Finished
ast: Completáu
