Mutual Credit (all releases) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісаньне

en: Date
be: Дата

en: Required
be: Абавязкова

en: Path
be: Шлях

en: The username %name does not exist.
be: Мянушка %name ня йснуе.

en: Roles
be: Статусы
