Mutual Credit (all releases) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Edit
bg: Промени

en: Date
bg: Дата

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Help
bg: Помощ

en: Update
bg: Промени

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: The username %name does not exist.
bg: Потребителското име %name не съществува.

en: Created
bg: Създадена

en: Roles
bg: Роли

en: Count
bg: Брой

en: State
bg: Статус

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Permissions
bg: Права

en: Finished
bg: Приключен

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Direction
bg: Посока
