Mutual Credit (all releases) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: The username %name does not exist.
bs: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Created
bs: Kreiran

en: Roles
bs: Uloge

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Storage
bs: Pohrana

en: Is the logged in user
bs: Je prijavljeni korisnik

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
