Mutual Credit (all releases) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Help
ca: Ajuda

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: n/a
ca: n/d

en: Created
ca: Creat

en: Roles
ca: Rols

en: Count
ca: Quantitat

en: Widget
ca: Giny

en: Amount
ca: Import

en: State
ca: Estat

en: Payment
ca: Pagament

en: Method
ca: Mètode

en: Now
ca: Ara

en: Destination
ca: Destí

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Permissions
ca: Permisos

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Transaction
ca: Transacció

en: Unset
ca: Desactivat

en: Finished
ca: Fi

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Update mode
ca: Mode d'actualització

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Direction
ca: Direcció

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Is the logged in user
ca: És l'usuari que està autenticat

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.
