Mutual Credit (all releases) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Help
cs: Nápověda

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: n/a
cs: není

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Roles
cs: Role

en: Count
cs: Počet

en: Amount
cs: Částka

en: State
cs: Stav

en: Payment
cs: Platba

en: Method
cs: Metoda

en: Now
cs: Nyní

en: Destination
cs: Cíl

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Finished
cs: Hotovo

en: Storage
cs: Ukládání

en: Direction
cs: Směr

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.
