Mutual Credit (all releases) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Help
el: Βοήθεια

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: n/a
el: δ/υ

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Count
el: Αριθμός

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Amount
el: Ποσό

en: State
el: Κατάσταση

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Method
el: Μέθοδος

en: Now
el: Τώρα

en: Destination
el: Προορισμός

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Units
el: Μονάδες

en: Permissions
el: Άδειες

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.
