Mutual Credit (all releases) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: The username %name does not exist.
eo: La uzantnomo %name ne ekzistas.

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Finished
eo: Finita

en: Update mode
eo: Ĝisdatiga modo

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Direction
eo: Direkto
