Mutual Credit (all releases) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Transactions
et: Tehingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Back
et: Tagasi

en: Help
et: Abi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: n/a
et: puudub

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Count
et: Arv

en: Widget
et: Vidin

en: Amount
et: Hulk

en: State
et: Olek

en: Payment
et: Maksmine

en: Method
et: Meetod

en: Now
et: Praegu

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Workflow
et: Töövoog

en: Permissions
et: Õigused

en: Availability
et: Saadavus

en: Transaction
et: Tehing

en: Unset
et: Määramata

en: Finished
et: Valmis

en: Storage
et: Ladu

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Update mode
et: Uuendusrežiim

en: Direction
et: Suund

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.
