Mutual Credit (all releases) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Created
eu: Sortua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Finished
eu: Amaituta

en: Direction
eu: Helbidea
