Mutual Credit (all releases) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Transactions
fa: تراکنش ها

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: Public
fa: عمومی

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Link
fa: پیوند

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Help
fa: کمک

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Format
fa: فرمت

en: Path
fa: مسیر

en: The username %name does not exist.
fa: نام کاربری %name وجود ندارد.

en: n/a
fa: موجود نیست

en: Created
fa: ساخته شده

en: Roles
fa: نقش ها

en: Count
fa: شمارش

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Finished
fa: تمام شد

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Direction
fa: جهت

en: Creator
fa: سازنده
