Mutual Credit (all releases) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Help
fi: Ohje

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Update
fi: Päivitä

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: The username %name does not exist.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole olemassa.

en: n/a
fi: ei mitään

en: Created
fi: Luotu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Count
fi: Laskuri

en: Widget
fi: Widgetti

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: Payment
fi: Maksu

en: Method
fi: Tapa

en: Now
fi: Nyt

en: Destination
fi: Kohde

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Finished
fi: Valmis

en: Storage
fi: Tallennus

en: Rating
fi: Arvio

en: Direction
fi: Suunta

en: Is the logged in user
fi: Onko käyttäjä kirjautuneena

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen muuttuja.
