Mutual Credit (all releases) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Help
fil: Tulong

en: Update
fil: Baguhin

en: Path
fil: Landas

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Created
fil: Inilikha

en: Roles
fil: Mga papel

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: Finished
fil: Tapos na

en: Direction
fil: Direksiyon
