Mutual Credit (all releases) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Link
gl: Ligazón

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: n/a
gl: n/d

en: Created
gl: Creado

en: Count
gl: Contar

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Permissions
gl: Permisos

en: Finished
gl: Finalizado

en: Direction
gl: Dirección
