Mutual Credit (all releases) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું
