Mutual Credit (all releases) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Transactions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Quantity
he: כמות (ערך מספרי)

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Back
he: אחורה

en: Help
he: עזרה

en: Summary
he: סיכום

en: Update
he: עדכן

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: n/a
he: לא זמין

en: Created
he: נוצר

en: Roles
he: תפקידים

en: Count
he: כמות

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: Payment
he: תשלום

en: Method
he: שיטה

en: Now
he: כעת

en: Destination
he: יעד

en: Permissions
he: הרשאות

en: Privacy
he: פרטיות

en: Finished
he: סיום

en: Storage
he: אחסון

en: Update mode
he: תצורת העדכון

en: Rating
he: דירוג

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Direction
he: כיוון

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.
