Mutual Credit (all releases) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Currency
hr: Valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Required
hr: Obavezno

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Help
hr: Pomoć

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Path
hr: Putanja

en: The username %name does not exist.
hr: Kosriničko ime %name ne postoji.

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Created
hr: Kreirano

en: Roles
hr: Uloge

en: Count
hr: Broj

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Finished
hr: Završeno

en: Storage
hr: Skladištenje

en: Direction
hr: Smjer

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.
