Mutual Credit (all releases) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Ubah

en: Date
jv: Tanggal

en: Link
jv: Tautan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: Created
jv: Digawé

en: Roles
jv: Aturan

en: Count
jv: Jumlah

en: Widget
jv: Piranti

en: Method
jv: Metode

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Permissions
jv: Hak akses

en: Finished
jv: Wis rampung
