Mutual Credit (all releases) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: n/a
kk: жоқ

en: Created
kk: Құрылған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Count
kk: Саны

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Direction
kk: Бағыт
