Mutual Credit (all releases) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Link
km: តំណ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Help
km: ជំនួយ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: The username %name does not exist.
km: មិន​មាន​ឈ្មោះអ្នកប្រើ %name ឡើយ ។

en: n/a
km: គ្មាន

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Count
km: រាប់

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Direction
km: ទិស

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។
