Mutual Credit (all releases) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Link
ku: بەستەر

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: n/a
ku: نییە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Count
ku: ژمارە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
