Mutual Credit (all releases) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Būtinas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: n/a
lt: n/d

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: Count
lt: Skaičius

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Method
lt: Būdas

en: Now
lt: Dabar

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Storage
lt: Saugykla

en: Rating
lt: Reitingas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.
