Mutual Credit (all releases) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Link
lv: Saite

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: n/a
lv: n/p

en: Created
lv: Izveidots

en: Roles
lv: Lomas

en: Count
lv: Skaits

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Method
lv: Veids

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Rating
lv: Reitings

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Direction
lv: Virziens

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.
