Mutual Credit (all releases) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Finished
mn: Дууссан

en: Direction
mn: Чиглэл
