Mutual Credit (all releases) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Help
ne: सहायता

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस
