Mutual Credit (all releases) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
