Mutual Credit (all releases) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operaţii

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Access control
ro: Control acces

en: Edit
ro: Modifică

en: Date
ro: Data

en: Link
ro: Legătură

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Back
ro: Înapoi

en: Help
ro: Ajutor

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: Path
ro: Cale

en: The username %name does not exist.
ro: Utilizatorul  %name nu există.

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: Count
ro: Număr

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Method
ro: Metodă

en: Now
ro: Acum

en: Workflow
ro: Flux de lucru

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Finished
ro: Finalizat

en: Storage
ro: Depozitare

en: Direction
ro: Direcţie

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.
