Mutual Credit (all releases) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: Count
si: එකතුව

en: Permissions
si: අවසර

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි
