Mutual Credit (all releases) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Help
sk: Pomoc

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: n/a
sk: nie je

en: Created
sk: Vytvorené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Count
sk: Počet

en: Income
sk: Príjem

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: Payment
sk: Platba

en: Method
sk: Metóda

en: Now
sk: Teraz

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Units
sk: Jednotky

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Finished
sk: Hotovo

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Currencies
sk: Meny

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Direction
sk: Smer

en: Use the plural
sk: Použite množné číslo

en: Minimum balance must not be larger than 0
sk: Minimálny zostatok musí byť vyšší ako 0

en: With
sk: S

en: Expenditure
sk: Výdavky

en: Running Total
sk: Bežiace celkom

en: Error creating balance chart: url to google charts exceeded 2048 charts.
sk: Chyba pri vytváraní grafu zostatku: url pre google grafy prekročilo 2048 grafov.

en: Defines a contentType called transactions, manages them and does the accounting.
sk: Definuje typ obsahu nazývaný transakcie, spravuje ich a robí zúčtovanie.

en: This transaction was confirmed, so the balances of both users will be affected
sk: Táto transakcia bola potvrdená, takže zostatky oboch používateľov budú zohľadnené

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.
