Mutual Credit (all releases) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Count
sq: Numri

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Direction
sq: Orientimi
