Mutual Credit (all releases) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: edit
sr: измени

en: n/a
sr: нема

en: Finished
sr: Завршено

en: Direction
sr: Смер
