Mutual Credit (all releases) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Access control
sv: Behörighet

en: Currency
sv: Valuta

en: Quantity
sv: Antal

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Link
sv: Länk

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Help
sv: Hjälp

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: Path
sv: Sökväg

en: The username %name does not exist.
sv: Användarnamnet %name finns inte.

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Created
sv: Skapad

en: Roles
sv: Roller

en: Count
sv: Antal

en: Amount
sv: Summa

en: State
sv: Läge

en: Payment
sv: Betalning

en: Method
sv: Metod

en: Now
sv: Nu

en: Destination
sv: Mål

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Units
sv: Enheter

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Finished
sv: Färdig

en: Storage
sv: Lagring

en: Update mode
sv: Uppdateringsläge

en: Output
sv: Mata ut

en: Rating
sv: Betyg

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Direction
sv: Riktning

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: Is the logged in user
sv: Är den inloggade användaren

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.
