Mutual Credit (all releases) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Quantity
ta: அளவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Help
ta: உதவி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Path
ta: பாதை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Method
ta: முறை

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Finished
ta: முடிந்து விட்டது

en: Direction
ta: திசை
