Mutual Credit (all releases) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Help
te: సహాయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: The username %name does not exist.
te: %name అనే వాడుకరిపేరు ఉనికిలో లేదు.

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Count
te: లెక్క

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Direction
te: దిశ

en: %name must be a positive integer.
te: %name అన్నది ధనాత్మక పూర్ణాంకం అయివుండాలి.
