Mutual Credit (all releases) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Required
th: จำเป็น

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: The username %name does not exist.
th: ไม่มีผู้ใช้ %name

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: Payment
th: การชำระเงิน

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Direction
th: คำอธิบาย
