Mutual Credit (all releases) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Finished
ug: تاماملاندى
