Community Accounting (7.x-3.0-rc1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ
