Community Accounting (7.x-3.0-rc3) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: Translate
se: Jorgal
