Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Enable
cy: Galluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Fields
cy: Meysydd

en: exposed
cy: agored

en: Min
cy: Isafswm
