Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktivér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Fields
da: Felter

en: Unit
da: Enhed

en: Max
da: Maks

en: Formatter
da: Formatering

en: exposed
da: blotlagt

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
da: Den mindste tilladte værdi af dette felt. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker et minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
da: Den højeste tilladte værdi af dette felt. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker et maksimum.

en: grouped
da: grupperet
