Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Enable
et: Luba

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Fields
et: Väljad

en: Max
et: Maksimaalne

en: Formatter
et: Vormindaja

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Min
et: Minimaalne

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: grouped
et: grupeeritud
