Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Fields
eu: Eremuak

en: exposed
eu: agerian jarri
